STYLED STEEL WHEEL 60-70 FORD GALAXIE FAIRLANE FALCON 60-77 COMET 70-77 MAVERICK 15in X 7in CHARCOAL INLAY (STYLED15X7ALCH)
SKU:
STYLED15X7ALCH
This is a 15" × 7" Legendary series styled one-piece cast-aluminum alloy wheel with machined finish rim and charcoal inlays.
This wheel resembles the original-style 1965 Mustang Styled Steel Wheel. The wheel has a 4.25" back spacing, and a 5 × 4-1/2" bolt pattern. Sold each.