STYLED STEEL WHEEL 1965 FORD MUSTANG LEGENDARY ALLOY MACHINED FINISH CHARCOAL INLAYS 16" X 8" (STYLED16X8ALCH)
SKU:
STYLED16X8ALCH
This is a 16" × 8" Legendary series styled one-piece cast-aluminum alloy wheel with machined finish rim and charcoal inlays.
This wheel resembles the original-style 1965 Mustang Styled Steel Wheel.
Backspacing: 4.5"