SEAT LAP BELT 75" BLUE WITH CHROME STARBURST-DESIGN PUSH-BUTTON HANDLE (268-BLU-75)
SKU:
268-BLU-75
This blue 75" seat lap belt features a chrome handle with starburst-design push-button and chrome-plated floor anchors.
Buckle: 2" × 2"
Webbing: 1-7/8" wide
Belt Length: 23" on the fixed push-button side, 52" on the adjustable male buckle side.