SEAT LAP BELT 75" BLACK WITH CHROME AVIATION-STYLE LIFT-UP HANDLE (258-BLK-75)
SKU:
258-BLK-75
This black 75" seat lap belt features an "aviation-style" chrome lift-up handle and chrome plated floor anchors.
Buckle: 2-3/8" × 2-1/2"
Webbing: 1-7/8" wide
Belt Length: 48" on the buckle side, 24" on the lap side.